Jaspis aqua terra | minerální náramek

Sexualita + Zdraví + Organizace

Náramek obsahuje: jaspis aqua terra 4 mm

dárkové kartičky

Dárková kartička | ZDARMA
Obvod zápěstí
Výroba | do týdne
Kód: 225
250 Kč
Kategorie: Minerální náramky * minimal *
Záruka: 2 roky

Jaspis

Sexualita + Zdraví + Organizace

Aqua terra jaspis je kámen emočního uzdravení. Pomáhá osvobodit se od pout citové závislosti a osamostatnit se. Je to kámen zklidnění rozbouřených emocí a navození harmonie a vnitřní rovnováhy.

Jaspis je kamenem klidu, štěstí, zdraví a krásy. Je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, přivolává štěstí. Jaspisu je přičítána velká magická moc a často se o něm hovoří jakožto o „matce všech kamenů“.  Přináší klid, oporu a pomoc ve stresu. Dodává energii, zmírňuje porodní bolesti, podporuje trávení, funkce pohlavních orgánů a oběhový systém, prodlužuje sexuální rozkoš.

Navlečeno na kvalitní pružné gumičce.

Lehké opotřebení použitého materiálu vlivem okolního prostředí je z časového hlediska normálním jevem.

Velikost na přání.

Kameny čistím tradičním kouřovým rituálem se dřevem Palo Santo a nabíjím Reiki. Máte tak jistotu, že jsou harmonicky nabité a připravené na okamžité nošení.

Dárkové balení zdarma. Náramek odesílám v krabičce s výplní z dřevité vlny a dárkovou kartou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení