O mně

O mně

Jmenuji se Michaela Kočišová alias Mikaelka.

Vítám vás na mém e-shopu, který je spojen s mou srdeční záležitostí Harmonizuj se – rovnováha duše, těla a mysli.

Projekt Harmonizuj se vnímám jako své životní poslání.

Tvořím zde šperky z minerálů, stříbra a oceli, které energeticky nabíjím.

osobní fotka do sekce o mně jestli to jde

Jsem nadšenec do výživy, sportu, cestování a osobního rozvoje. Osobním rozvojem se zabývám od mých 18 let, kdy jsem při studiu začala pracovat  jako finanční poradkyně. V tomto oboru se řeší osobní rozvoj hlavně z obchodní stránky, z důvodu lepší komunikace (prodeje) a tím i budování vztahů s klienty. 

V posledních letech se zaměřuji také na duchovní rozvoj a spiritualitu. Začala jsem hledat odpovědi uvnitř sebe a více naslouchat své intuici. Klást si otázky o smyslu života a životním poslání.

Rozhodla jsem se začít dělat pouze činnosti, které mě baví a naplňují. Proto jsem absolvovala kurz fitness trenérky v Akademii Ronnie a výživové poradkyně Kurzy ATAC. Navštívila jsem i několik mezinárodních eventů osobního rozvoje spojeného se síťovým marketingem, např. v Berlíně, Florencii, Aténách a Londýně. Také jsem absolvovala kurz Reiki I. stupně a Reiki II. stupně v Tradiční škole Reiki a jsem praktikem Access Bars.

V životě nalézám harmonii duše, těla a mysli. Tuto filozofii jen podtrhuje fakt, že jsem si pořídila přístroj na měření aury a čaker z USA, abych mohla pomoci i ostatním lidem najít jejich směr na cestě k sebepoznání. Podle aktuálních průzkumů je pouhých 6 procent populace šťastných a 10 procent dělá práci, která ho baví. 

V současné době jsem na rodičovské dovolené (můj syn se narodil v roce 2021).

Dělám osobní měření aury a čaker pomocí přístroje Aura Cloud 3D. V létě pořádám meditační odpoledne v parku a do budoucna bych chtěla pořádat i víkendové semináře. Věnuji se také programování podvědomí, afirmacím a meditacím. V plánu mám také tvorbu online programu vedených meditací k harmonizaci čaker. Program pomůže lidem, kteří řeší otázku svého smyslu života, poslání, vize, zdraví, sebepoznání a sebepřijetí.

Mým cílem je pomáhat lidem, lépe porozumět svému pravému já.

Také pracuji jako osobní trenérka ve fitness a výživová poradkyně. Poskytuji mimo jiné i terapie Access Bars a Reiki.

Spiritualita a duchovno je úzce spojeno s minerálními kameny a krystaly. Tyto kameny v sobě mají energii a mohou nás podpořit v našem každodenním životě, klienti z měření aury se mě často ptali, jak můžou zlepšit proudění jejich energie, a proto jsem začala vytvářet čakrové náramky a energetické šperky na míru. Tvorba šperků mě úplně pohltila a zpětné vazby lidí na šperky ode mě byly úžasné. Psaly mi ženy, které bojovaly s úzkostmi, strachy a neuměly vyjádřit své potřeby a touhy a po nošení náramku ode mě tyto stavy zmizely nebo se zmírnily. Také jsem dostávala zpětné vazby, že se jim zlepšil zdravotní stav, přestala je bolet záda a podobně.

Šperky čistím tradičním kouřovým rituálem se dřevem Palo Santo a nabíjím Reiki, případně vkládám afirmace na vaše přání.

Tvorba šperků je ostatně důvod, proč čtete tento text. Protože jsem chtěla oslovit širší publikum a pomoci co nejvíce lidem, založila jsem tento e-shop.

Cítím, že je mým posláním pomáhat lidem žít šťastný a naplněný život a zažívat úspěch, svobodu, nezávislost a cítit se krásně ve svém těle a užívat si život plný radosti. Zbavit se strachu, viny, studu, potlačeného smutku, lží, iluzí a připoutanosti.

Osobní rozvoj je celoživotní práce, která mě nesmírně baví a naplňuje.

 

 

 

Upozornění: Mějte prosím na paměti, že nejsem lékař a neposkytuji lékařskou pomoc. Účinky minerálů nenahrazují pokyny lékaře. Pokud máte zdravotní potíže, navštivte odborníka. Mým cílem je pomáhat vám především na spirituální rovině a rozvíjet vnitřní sílu a energii, kterou má každý v sobě, případně i při cvičení ve fitness nebo výživě.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení