O mně

O mně

Jmenuji se Michaela Kočišová alias Mikaelka.

Vítám vás na mém e-shopu, který je spojen s mou srdeční záležitostí Harmonizuj se – rovnováha duše, těla a mysli.

Projekt Harmonizuj se vnímám jako své životní poslání.

Tvořím zde šperky z minerálů, stříbra a oceli, které energeticky nabíjím.

osobní fotka do sekce o mně jestli to jde

Jsem nadšenec do výživy, sportu, cestování a osobního rozvoje. Osobním rozvojem se zabývám od mých 18 let, kdy jsem při studiu začala pracovat  jako finanční poradkyně. V tomto oboru se řeší osobní rozvoj hlavně z obchodní stránky, z důvodu lepší komunikace (prodeje) a tím i budování vztahů s klienty. 

V posledních letech se zaměřuji také na duchovní rozvoj a spiritualitu. Začala jsem hledat odpovědi uvnitř sebe a více naslouchat své intuici. Klást si otázky o smyslu života a životním poslání.

Rozhodla jsem se začít dělat pouze činnosti, které mě baví a naplňují. Proto jsem absolvovala kurz fitness trenérky v Akademii Ronnie a výživové poradkyně Kurzy ATAC. Navštívila jsem i několik mezinárodních eventů osobního rozvoje spojeného se síťovým marketingem, např. v Berlíně, Florencii, Aténách a Londýně. Také jsem absolvovala kurz Reiki I. stupně a Reiki II. stupně v Tradiční škole Reiki a jsem praktikem Access Bars.

V životě nalézám harmonii duše, těla a mysli. Tuto filozofii jen podtrhuje fakt, že jsem si pořídila přístroj na měření aury a čaker z USA, abych mohla pomoci i ostatním lidem najít jejich směr na cestě k sebepoznání. Podle aktuálních průzkumů je pouhých 6 procent populace šťastných a 10 procent dělá práci, která ho baví. 

V současné době jsem na rodičovské dovolené (můj syn se narodil v roce 2021).

Dělám osobní měření aury a čaker pomocí přístroje Aura Cloud 3D. V létě pořádám meditační odpoledne v parku a do budoucna bych chtěla pořádat i víkendové semináře. Věnuji se také programování podvědomí, afirmacím a meditacím. V plánu mám také tvorbu online programu vedených meditací k harmonizaci čaker. Program pomůže lidem, kteří řeší otázku svého smyslu života, poslání, vize, zdraví, sebepoznání a sebepřijetí.

Mým cílem je pomáhat lidem, lépe porozumět svému pravému já.

Také pracuji jako osobní trenérka ve fitness a výživová poradkyně. Poskytuji mimo jiné i terapie Access Bars a Reiki.

Spiritualita a duchovno je úzce spojeno s minerálními kameny a krystaly. Tyto kameny v sobě mají energii a mohou nás podpořit v našem každodenním životě, klienti z měření aury se mě často ptali, jak můžou zlepšit proudění jejich energie, a proto jsem začala vytvářet čakrové náramky a energetické šperky na míru. Tvorba šperků mě úplně pohltila a zpětné vazby lidí na šperky ode mě byly úžasné. Psaly mi ženy, které bojovaly s úzkostmi, strachy a neuměly vyjádřit své potřeby a touhy a po nošení náramku ode mě tyto stavy zmizely nebo se zmírnily. Také jsem dostávala zpětné vazby, že se jim zlepšil zdravotní stav, přestala je bolet záda a podobně.

Šperky čistím tradičním kouřovým rituálem se dřevem Palo Santo a nabíjím Reiki, případně vkládám afirmace na vaše přání.

Tvorba šperků je ostatně důvod, proč čtete tento text. Protože jsem chtěla oslovit širší publikum a pomoci co nejvíce lidem, založila jsem tento e-shop.

Cítím, že je mým posláním pomáhat lidem žít šťastný a naplněný život a zažívat úspěch, svobodu, nezávislost a cítit se krásně ve svém těle a užívat si život plný radosti. Zbavit se strachu, viny, studu, potlačeného smutku, lží, iluzí a připoutanosti.

Osobní rozvoj je celoživotní práce, která mě nesmírně baví a naplňuje.

 

 

 

Upozornění: Mějte prosím na paměti, že nejsem lékař a neposkytuji lékařskou pomoc. Účinky minerálů nenahrazují pokyny lékaře. Pokud máte zdravotní potíže, navštivte odborníka. Mým cílem je pomáhat vám především na spirituální rovině a rozvíjet vnitřní sílu a energii, kterou má každý v sobě, případně i při cvičení ve fitness nebo výživě.

Zpět do obchodu