Měření aury a čaker | Energetická diagnostika

Osobní měření aury a čaker. Praha a okolí, Lovosice a okolí. V případě zájmu o měření aury a čaker na nějaké akci, případně teambuildingu, mě kontaktujte na Instagramu.

Proč si změřit auru a čakry?

Odpověď je stejná, jako na otázku – „K čemu je dobré zrcadlo?“. Znalost aury a funkčnosti čaker umožňuje podívat se do zrcadla svého vnitřního stavu a v případě, že není něco v pořádku, sjednat nápravu.

 

Skladem
Kód: 337
2 000 Kč

Měření aury je jedním ze základních pilířů v cestě za poznáním svého pravého já.

Měření aury a čaker je čistě fyzikální metoda, kdy na základě osobních biodat počítačový program přiřadí naměřené hodnoty do grafů. V reálném čase tak můžete zjistit proudění vaší životní energie.

Měření aury přináší skvělý zážitek, který umožní pomocí nejmodernější, špičkové techniky, nahlédnout na samotnou energetickou podstatu fungování vašeho těla – potažmo duše. Vidět tak na vlastní oči to, co materialisté dlouhá léta popírali a co se nakonec ukázalo jako fascinující realita.

Při měření aury využívám technologii, která propojuje lidskou mysl s počítačem. Tato nejnovější technologie vám umožní lépe pochopit fungování toku energie chi ve vašem těle.

V celém našem těle je vše propojeno a navzájem se ovlivňuje. Bolesti a nemoci na fyzické úrovni bývají spojeny s energetickým centrem, zlepšením proudu energie v daném centru se můžete zbavit zdravotních problémů, bolestí a komplikací.

Senzor načte informace z vaší ruky a poté pokročilým softwarem převádí tato data do snadno čitelných tabulek a grafů.

Okamžitě po měření zhodnotíme váš současný stav aury a čaker a řekneme si, jak zlepšit proudění vaší energie.

Pochopení vaší aury a čaker nebylo nikdy snazší.

Osobní schůzka měření aury a čaker trvá cca hodinu.

Na měření aury si mě můžete pozvat domů. Nebo se můžeme domluvit na jiném vhodném místě. V letních měsících měřím i v přírodě.

V případě skupinového měření mě prosím kontaktujte na Instagramu a je možné domluvit skupinovou cenu. Pokud byste měli zájem o měření aury na nějaké akci, případně teambuildingu, kontaktujte mě na Instagramu.

Proč si změřit auru a čakry?

Odpověď je stejná, jako na otázku – „K čemu je dobré zrcadlo?“. Znalost aury a funkčnosti čaker umožňuje podívat se do zrcadla svého vnitřního stavu a v případě, že není něco v pořádku, sjednat nápravu. Stejně jako lze u těla zvýšit fyzickou kondici cvičením, je možné zvýšit sílu a kvalitu jeho vnitřního vyzařování. Metod a nástrojů na to je celá řada. Pokud to člověk udělá, pak bude nejen zdravější, vyrovnanější a harmoničtější, ale také si zvýší své charisma. A to za to jistě stojí!

Dotkněte se svojí energie a poznejte, kdo skutečně jste.

Zařízení na měření aury sice nedokáže napravit emocionální potíže, ale dokáže problémy najít a pojmenovat, což je první krok k jejich řešení. Tato technologie slouží jako základní vodítko na cestě ke zlepšení zdraví.

Prostřednictvím snadno srozumitelné interpretace reportu, můžete lépe porozumět osobním a emočním záležitostem.

Objednejte se na měření a prohlubte své sebepoznání.

Pravá podstata našeho života však tví v nás, ne v tom, jak nás vidí naše okolí. Očekáváními a tlakem z vnějšího světa (od rodičů, učitelů, společnosti, partnerů), jsme uvěřili, že to, co o nás druzí říkají, jak jsme úspěšní, oblíbení, milovaní či honorovaní, že to jsme my.

Podle toho se cítíme šťastně nebo nešťastně, naplněně nebo osaměle, radostně nebo smutně.

Z měření si odnesete 15 ti stránkový report, včetně popisu, výsledků, vysvětlení a fotografií aury, čaker a emociometru.

Už máte možnost znát barvu své aury a funkci jednotlivých čaker.

 

Jak měření probíhá?

Postup je relativně jednoduchý:

Posadíte se před webovou kameru a položíte ruku na senzor. Senzor speciálním povrchem vysílá signály do vašeho těla a posbírá data. Senzor přenese data do počítače. Výkonný software vyhodnotí tato data do přehledných tabulek a grafů.

Z měření ihned získáte vytištěný několikastránkový report podrobných grafů a obrázků, který spolu rozebereme.

Zjistíte z něj množství energie ve vašich čakrách a velikost a barvu aury, energii jin a jang, graf mysli, těla a duše, křivku aury, úroveň relaxace, energetickou hladinu, emociometr a také popis záměrů a tužeb typu osobnosti v různých oblastech života, např. mysl a tělo, společenský život, vztahy a intimita, životní dráha a finance, zdraví, prosperita a růst.

 

Jaké jsou barvy aury a která je nejlepší?

Barva je elektromagnetickým vlněním světla. Každá barva je nejlepší, protože každý člověk je jedinečný, má své silné a slabé stránky, podobně je to s barvami. Každá má nějakou vlnovou délku s různou frekvencí. Nejdelší vlny a nejpomalejší frekvenci má barva červená, nejkratší vlnovou délku a nejrychlejší frekvenci má barva fialová (nachová) – viz obrázek viditelného spektra níže.

Významy barev obecně

Červená – vitalita, tělesnost, fyzičnost, energie, životaschopnost, smyslnost, materiálnost, stabilita, ambice, emoce, agrese

Oranžová – družnost, smyslnost, emoce, zdraví, spolupráce, optimismus, radost, přátelskost, vstřícnost, takt

Žlutá – intelekt, živost, veselost, tvořivost, optimismus, fantazie, komunikace, analytické schopnosti, trpělivost, sebevědomí

Zelená – rovnováha, harmonie, léčitelství, vztah k přírodě, srdečnost, svědomitost, sociálnost, hojivost, tvrdohlavost, praktičnost

Modrá – sebevyjádření, starostlivost, moudrost, citlivost, upřímnost, svobodomyslnost, čestnost, laskavost, loajálnost

Indigová – klid, starostlivost, citlivost, filosofování, tolerantnost, intuice, harmonie, vyrovnanost, mírumilovnost, víra

Fialová – duchovnost, jasnozřivosti, schopnost napojování se, charisma, citlivost, dokonalost, spiritualita, inspirace, pokora

Aura kromě toho, že odráží vnitřní stav člověka, funguje jako energetický štít, chránící tělo před nemocemi a negativními energiemi. Můžeme si to představit tak, že aura nás chrání podobným způsobem, jako atmosféra chrání zemi. Pokud jsou v auře trhliny, je to podobné, jako když jsou v atmosféře ozónové díry. Tělo pak je mnohem zranitelnější a náchylnější k nemocem.

 

Měření aury je jedním ze základních pilířů v cestě za poznáním svého pravého já. Objednejte se ještě dnes.

Zpět do obchodu