Měření aury a čaker | Energetická diagnostika

Osobní měření aury a čaker. Praha a okolí, Lovosice a okolí. V případě zájmu o měření aury a čaker na nějaké akci, případně teambuildingu, mě kontaktujte na Instagramu.

Proč si změřit auru a čakry?

Odpověď je stejná, jako na otázku – „K čemu je dobré zrcadlo?“. Znalost aury a funkčnosti čaker umožňuje podívat se do zrcadla svého vnitřního stavu a v případě, že není něco v pořádku, sjednat nápravu.

 

Skladem
Kód: 337
1 200 Kč

Měření aury je jedním ze základních pilířů v cestě za poznáním svého pravého já.

Měření aury a čaker je čistě fyzikální metoda, kdy na základě osobních biodat počítačový program přiřadí naměřené hodnoty do grafů. V reálném čase tak můžete zjistit proudění vaší životní energie.

Měření aury přináší skvělý zážitek, který umožní pomocí nejmodernější, špičkové techniky, nahlédnout na samotnou energetickou podstatu fungování vašeho těla – potažmo duše. Vidět tak na vlastní oči to, co materialisté dlouhá léta popírali a co se nakonec ukázalo jako fascinující realita.

Při měření aury využívám technologii, která propojuje lidskou mysl s počítačem. Tato nejnovější technologie vám umožní lépe pochopit fungování toku energie chi ve vašem těle.

V celém našem těle je vše propojeno a navzájem se ovlivňuje. Bolesti a nemoci na fyzické úrovni bývají spojeny s energetickým centrem, zlepšením proudu energie v daném centru se můžete zbavit zdravotních problémů, bolestí a komplikací.

Senzor načte informace z vaší ruky p a poté pokročilým softwarem převádí tato data do snadno čitelných tabulek a grafů.

Okamžitě po měření zhodnotíme váš současný stav aury a čaker a řekneme si, jak zlepšit proudění vaší energie.

Pochopení vaší aury a čaker nebylo nikdy snazší.

Osobní schůzka měření aury a čaker trvá cca hodinu.

Na měření aury si mě můžete pozvat domů. Nebo se můžeme domluvit na jiném vhodném místě. V letních měsících měřím i v přírodě.

V případě skupinového měření mě prosím kontaktujte na Instagramu a je možné domluvit skupinovou cenu. Pokud byste měli zájem o měření aury na nějaké akci, případně teambuildingu, kontaktujte mě na Instagramu.

Proč si změřit auru a čakry?

Odpověď je stejná, jako na otázku – „K čemu je dobré zrcadlo?“. Znalost aury a funkčnosti čaker umožňuje podívat se do zrcadla svého vnitřního stavu a v případě, že není něco v pořádku, sjednat nápravu. Stejně jako lze u těla zvýšit fyzickou kondici cvičením, je možné zvýšit sílu a kvalitu jeho vnitřního vyzařování. Metod a nástrojů na to je celá řada. Pokud to člověk udělá, pak bude nejen zdravější, vyrovnanější a harmoničtější, ale také si zvýší své charisma. A to za to jistě stojí!

Dotkněte se svojí energie a poznejte, kdo skutečně jste.

Zařízení na měření aury sice nedokáže napravit emocionální potíže, ale dokáže problémy najít a pojmenovat, což je první krok k jejich řešení. Tato technologie slouží jako základní vodítko na cestě ke zlepšení zdraví.

Prostřednictvím snadno srozumitelné interpretace reportu, můžete lépe porozumět osobním a emočním záležitostem.

Objednejte se na měření a prohlubte své sebepoznání.

Pravá podstata našeho života však tví v nás, ne v tom, jak nás vidí naše okolí. Očekáváními a tlakem z vnějšího světa (od rodičů, učitelů, společnosti, partnerů), jsme uvěřili, že to, co o nás druzí říkají, jak jsme úspěšní, oblíbení, milovaní či honorovaní, že to jsme my.

Podle toho se cítíme šťastně nebo nešťastně, naplněně nebo osaměle, radostně nebo smutně.

Z měření si odnesete 15 ti stránkový report, včetně popisu, výsledků, vysvětlení a fotografií aury, čaker a emociometru.

Už máte možnost znát barvu své aury a funkci jednotlivých čaker.

 

Jak měření probíhá?

Postup je relativně jednoduchý:

Posadíte se před webovou kameru a položíte ruku na senzor. Senzor speciálním povrchem vysílá signály do vašeho těla a posbírá data. Senzor přenese data do počítače. Výkonný software vyhodnotí tato data do přehledných tabulek a grafů.

Z měření ihned získáte vytištěný několikastránkový report podrobných grafů a obrázků, který spolu rozebereme.

Zjistíte z něj množství energie ve vašich čakrách a velikost a barvu aury, energii jin a jang, graf mysli, těla a duše, křivku aury, úroveň relaxace, energetickou hladinu, emociometr a také popis záměrů a tužeb typu osobnosti v různých oblastech života, např. mysl a tělo, společenský život, vztahy a intimita, životní dráha a finance, zdraví, prosperita a růst.

 

Jaké jsou barvy aury a která je nejlepší?

Barva je elektromagnetickým vlněním světla. Každá barva je nejlepší, protože každý člověk je jedinečný, má své silné a slabé stránky, podobně je to s barvami. Každá má nějakou vlnovou délku s různou frekvencí. Nejdelší vlny a nejpomalejší frekvenci má barva červená, nejkratší vlnovou délku a nejrychlejší frekvenci má barva fialová (nachová) – viz obrázek viditelného spektra níže.

Významy barev obecně

Červená – vitalita, tělesnost, fyzičnost, energie, životaschopnost, smyslnost, materiálnost, stabilita, ambice, emoce, agrese

Oranžová – družnost, smyslnost, emoce, zdraví, spolupráce, optimismus, radost, přátelskost, vstřícnost, takt

Žlutá – intelekt, živost, veselost, tvořivost, optimismus, fantazie, komunikace, analytické schopnosti, trpělivost, sebevědomí

Zelená – rovnováha, harmonie, léčitelství, vztah k přírodě, srdečnost, svědomitost, sociálnost, hojivost, tvrdohlavost, praktičnost

Modrá – sebevyjádření, starostlivost, moudrost, citlivost, upřímnost, svobodomyslnost, čestnost, laskavost, loajálnost

Indigová – klid, starostlivost, citlivost, filosofování, tolerantnost, intuice, harmonie, vyrovnanost, mírumilovnost, víra

Fialová – duchovnost, jasnozřivosti, schopnost napojování se, charisma, citlivost, dokonalost, spiritualita, inspirace, pokora

Aura kromě toho, že odráží vnitřní stav člověka, funguje jako energetický štít, chránící tělo před nemocemi a negativními energiemi. Můžeme si to představit tak, že aura nás chrání podobným způsobem, jako atmosféra chrání zemi. Pokud jsou v auře trhliny, je to podobné, jako když jsou v atmosféře ozónové díry. Tělo pak je mnohem zranitelnější a náchylnější k nemocem.

 

Měření aury je jedním ze základních pilířů v cestě za poznáním svého pravého já. Objednejte se ještě dnes.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení